TEPEKENT MİMARLIK

KURUMSAL

Altın değerinde yarınların adresi..

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Tepekent Mimarlık A.Ş.’nin temelleri, 2006 yılında Konya’da atılmıştır.

2006 yılından itibaren Tepekent Mimarlık, sektöründe kaliteli ve fark yaratan bir ivmeyle, Konya’nın değerinin oluşmasına ve bilinirliğine öncülük etmiş ve kısa sürede marka değerini yükseklere taşımıştır.

Tepekent mimarlık, 10 yılda istikrarlı yükselişi ve profesyonel kadrosu ile 120.000 m2’lik alanda 1.300 konut inşa etmiş ve 5.000 kişiye altın değerinde yarınlar hediye etmiştir.

Tepekent mimarlık, kuruluşundan bugüne izlediği gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanları ile Tepekent Mimarlık, yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktadır. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak Tepekent Mimarlık’ın en önemli vizyonu ve hedefidir.

Başarısını; sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanına ve değerli müşterilerine borçlu olan Tepekent Mimarlık, altın değerinde yarınlar inşa etmeye devam edecektir."SİTE İÇİ AYDINLATMA METNİ" için aşağıdaki linke tıklayıp detayları görebilirsiniz.

"SİTE İÇİ GİZLİLİK POLİTİKASI" için aşağıdaki linke tıklayıp detayları görebilirsiniz.

Bilgi Toplumu Hizmetleri için tıklayınız.